Форум сайта 'Явабокс.нет'

Сообщество любителей мобильных устройств
Текущее время: 16 июн 2024, 01:30

Часовой пояс: UTC




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Хочу квартиру
СообщениеДобавлено: 26 апр 2023, 14:22 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2021, 17:07
Сообщения: 288
Привіт всім! Моя сім"я зібралася купувати квартиру, є декілька питань на цю тему. Що варто знати про ремонт перед покупкою житла? Вирішили купити готове житло, але боюся нарватися на незрозумілі проблеми з ремонтом. Як переконатися, що житло готове до проживання і ремонт не потрібен? Чи є ризики, пов'язані з покупкою житла без ремонту?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу квартиру
СообщениеДобавлено: 28 апр 2023, 16:55 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2021, 17:08
Сообщения: 398
Tema1936 писал(а):
Привіт всім! Моя сім"я зібралася купувати квартиру, є декілька питань на цю тему. Що варто знати про ремонт перед покупкою житла? Вирішили купити готове житло, але боюся нарватися на незрозумілі проблеми з ремонтом. Як переконатися, що житло готове до проживання і ремонт не потрібен? Чи є ризики, пов'язані з покупкою житла без ремонту?

Привіт всім! Спробую дати декілька порад. Коли ми шукаємо житло, одне з найважливіших питань - це стан квартири. Що стосується ремонту перед покупкою, то варто звернути увагу на кілька моментів. Перш за все, переконайтеся, що з будинком все в порядку, що немає проблем з конструкцією та інженерними мережами. Для цього можна звернутися до професійних агентів, наприклад, до агенції нерухомості "Маяк" ось їх контакти https://mayak.kiev.ua/kontakty які знають, на що звернути увагу. Друге, варто оглянути квартиру з увагою, звернути увагу на стан стін, підлоги, стелі та вікон. Якщо все виглядає добре, то ймовірно, що ремонт не потрібен. Але, якщо виникають сумніви, краще звернутися до фахівців, які зможуть проаналізувати стан квартири та визначити, що потрібно робити. Нарешті, щодо ризиків, то вони можуть бути пов'язані з тим, що після купівлі квартири можуть з'явитися додаткові витрати на ремонт. Однак, якщо ви дотримуєтеся всіх рекомендацій та переконуєтеся, що квартира в гарному стані, то ризик таких витрат буде мінімальним. Бажаю успіхів у пошуках!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу квартиру
СообщениеДобавлено: 29 янв 2024, 07:39 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 авг 2023, 17:06
Сообщения: 32
Останнім часом все більше замислююсь про зміну житла. Нова робота вимагає переїзду, і я вирішив розглянути варіант покупки квартири в новобудові. Як вибрати оптимальний район з урахуванням інфраструктури та близькості до роботи? Де можна знайти актуальні пропозиції та дізнатися про плановані будівельні проекти?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу квартиру
СообщениеДобавлено: 29 янв 2024, 07:42 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 авг 2023, 12:55
Сообщения: 34
Я здійснив мрію – став щасливим власником квартири в жк династія в Києві https://build.kovalska.com/projects/dinastia володіння власним житлом для мене завжди було символом стабільності та успіху. Це не просто квадратні метри, а своєрідна територія свободи та комфорту. Відчуття, коли ти володієш шматочком нерухомості у столиці, неймовірно надихає та мотивує до нових здобутків. Кожен крок у цьому процесі, починаючи від вибору проекту до отримання ключів, був сповнений очікуванням та радістю. Я маю не просто квартиру, а куточок, який став моїм особистим простором у серці Києва.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: davy_agten, Google [Bot] и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
javaBox.net [F]Style | TREI | XIDE 2009-2011.
Русская поддержка phpBB