Форум сайта 'Явабокс.нет'

Сообщество любителей мобильных устройств
Текущее время: 17 окт 2024, 05:38

Часовой пояс: UTC




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Чи можете порадити хорошого офтальмолога в Запоріжжі?
СообщениеДобавлено: 24 сен 2024, 09:07 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2021, 12:06
Сообщения: 1263
Шукаю рекомендації щодо офтальмолога в Запоріжжі. Проблема така, що вже кілька тижнів відчуваю значне напруження в очах, особливо після роботи за комп’ютером. Ввечері очі постійно червоніють, а зір поступово погіршується. Хочеться звернутися до фахівця, але не знаю, до кого краще піти. Чи є у когось досвід відвідування офтальмологічних центрів або приватних лікарів? Мені важливо знайти компетентного лікаря, щоб зробити повну діагностику. Можливо, хтось може порадити конкретну клініку чи лікаря? Буду вдячний за ваші поради та відгуки.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи можете порадити хорошого офтальмолога в Запоріжжі?
СообщениеДобавлено: 24 сен 2024, 09:32 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2021, 17:07
Сообщения: 343
Якщо шукаєш перевіреного спеціаліста, то можу порадити окуліст в Запоріжжі https://prozrenie.zp.ua/ у медичному центрі "Прозріння". Особисто був там, коли у мене з'явилися проблеми з зором через довгу роботу з документами та екраном. Лікар провів дуже ретельну діагностику: перевірили зір на декількох апаратах, зробили аналіз стану сітківки. Після цього я отримав чіткі рекомендації, які включали не лише носіння окулярів, але й вправи для очей, що значно допомогло. Важливо, що лікар не поспішав і приділив мені стільки часу, скільки потрібно було, щоб усе пояснити. Якщо шукаєш компетентного фахівця, то раджу звернутися саме сюди, бо тут дійсно турбуються про пацієнтів і використовують новітні методи діагностики.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
javaBox.net [F]Style | TREI | XIDE 2009-2011.
Русская поддержка phpBB